AnimateCSS (1.0.4) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Comment
az: Şərh

en: Medium
az: Orta

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Duration
az: Müddət

en: Selector
az: Seçici

en: Customize
az: Özəl

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Duplicate
az: Dublikat

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: - Any -
az: - Hər hansı -
