Animate CSS Block (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Preview
ar: معاينة

en: Display
ar: العرض

en: Event
ar: الحدث

en: Block
ar: الصندوق

en: Fields
ar: الحقول

en: Events
ar: الفعاليات

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Features
ar: الخصائص

en: Form
ar: النموذج

en: Field settings
ar: إعدادات الحقل

en: About
ar: حول

en: Form settings
ar: إعدادات الاستمارة
