Animate CSS Block (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Preview
fr: Aperçu

en: Display
fr: Affichage

en: Event
fr: Évènement

en: Block
fr: Bloc

en: Fields
fr: Champs

en: Events
fr: Évènements

en: Repeat
fr: Répéter

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Duration
fr: Durée

en: Delay
fr: Délai

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Repeating
fr: Répétitives

en: Form
fr: Formulaire

en: Rebuild
fr: Reconstruire

en: Field settings
fr: Paramètres du champ

en: About
fr: À propos

en: Block Settings
fr: Configurations du bloc

en: Speed
fr: Vitesse

en: Form settings
fr: Paramètres du formulaire

en: Redirect destination
fr: Adresse de redirection
