Animate CSS Block (1.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Display
ca: Visualització

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Block
ca: Bloc

en: Fields
ca: Camps

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Duration
ca: Durada

en: Delay
ca: Retard

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Repeating
ca: Repetint

en: Form
ca: Formulari

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: About
ca: Detalls

en: Form settings
ca: Configuració del formulari
