Animate CSS Block (1.0.1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Preview
hu: Előnézet

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Event
hu: Esemény

en: Block
hu: Blokk

en: Fields
hu: Mezők

en: Events
hu: Események

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Duration
hu: Időtartam

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Features
hu: Jellemzők

en: Once
hu: Egyszer

en: Repeating
hu: Ismétlődő

en: Form
hu: Űrlap

en: Animation
hu: Animáció

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Field settings
hu: Mező beállításai

en: About
hu: Leírás

en: Block Settings
hu: Blokk beállításai

en: Speed
hu: Sebesség

en: Form settings
hu: Űrlap beállításai

en: Redirect destination
hu: Átirányítás célja
