Animate CSS Block (1.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Event
lt: Įvykis

en: Block
lt: Blokas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Events
lt: Įvykiai

en: Duration
lt: Laikas

en: Features
lt: Savybės

en: Form
lt: Forma

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: About
lt: Apie

en: Form settings
lt: Formos nuostatos
