Animate CSS Block (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Block
ne: ब्लक

en: About
ne: बारेमा
