Annoying Popup (1.0.3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Enabled
az: Qoşulub

en: ID
az: İD

en: Visibility
az: Görünüş

en: Link text
az: Link mətni

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Machine name
az: Maşın adı
