Annoying Popup (2.1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Languages
ar: اللغات

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
