Anonymous Subscriptions (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Code
ar: الكود

en: Changed
ar: تم التغير

en: UUID
ar: المعرف UUID
