Anu LMS (2.10.1) - en to ca translation catalogue (94 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: page
ca: pàgina

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Response
ca: Resposta

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: View
ca: Mostra

en: Modules
ca: Mòduls

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Question
ca: Pregunta

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Roles
ca: Rols

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Heading
ca: Capçalera

en: Items
ca: Elements

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Scale
ca: Escalar

en: Table
ca: Taula

en: Option
ca: Opció

en: module
ca: mòdul

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Topics
ca: Temes

en: Alignment
ca: Alineació

en: Caption
ca: Subtítol

en: Red
ca: Vermell

en: Results
ca: Resultats

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Submitted on
ca: Enviat el

en: Questions
ca: Preguntes

en: Apply
ca: Aplica

en: simple
ca: Senzill

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Sort
ca: Ordenació

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Link to view
ca: Enllaça a la vista

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Finish
ca: Acaba

en: Create @name
ca: Crea @name

en: Embed
ca: Incrustra

en: Responses
ca: Respostes

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Not applicable
ca: No aplicable

en: Yellow
ca: Groc

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: numeric
ca: numèric

en: Correct answer
ca: Resposta correcta

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Data export
ca: Exportació de dades

en: Example field
ca: Camp d'exemple

en: Master
ca: Mestre

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
