Anu LMS (2.10.3) - en to tr translation catalogue (111 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: page
tr: sayfa

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Categories
tr: Kategoriler

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Size
tr: Boyut

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Response
tr: Yanıt

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: View
tr: Görüntüle

en: Modules
tr: Modüller

en: Text
tr: Metin

en: User
tr: Kullanıcı

en: Options
tr: Seçenekler

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Question
tr: Soru

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Embedded
tr: Gömülü

en: Off
tr: Kapalı

en: Roles
tr: Roller

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Revisions
tr: Sürümler

en: URL alias
tr: URL takma adları

en: Heading
tr: Başlık

en: Items
tr: Öğeler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Scale
tr: Ölçek

en: Desc
tr: Azalan

en: Table
tr: Tablo

en: Color
tr: Renk

en: Option
tr: Seçenek

en: module
tr: eklenti

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Topics
tr: Konular

en: Middle
tr: Orta

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Revert
tr: Geri al

en: Caption
tr: Başlık

en: Red
tr: Kırmızı

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Membership
tr: Üyelik

en: Changed
tr: Değişti

en: Purple
tr: Mor

en: Document
tr: Belge

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Submitted on
tr: Gönderim tarihi

en: Questions
tr: Sorular

en: Apply
tr: Uygula

en: simple
tr: basit

en: Audio file
tr: Ses dosyası

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Sort
tr: Sırala

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Link to view
tr: Gösterime bağlantı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Finish
tr: Bitir

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Create @name
tr: @name oluştur

en: Embed
tr: Göm

en: Not applicable
tr: Uygulanmıyor

en: Yellow
tr: Sarı

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: numeric
tr: sayısal

en: Courses
tr: Kurslar

en: Course
tr: Kurs

en: Quiz
tr: Sınav

en: Question type
tr: Soru tipi

en: Correct answer
tr: Doğru cevap

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Quiz result
tr: Sınav sonucu

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
tr: Yüklenmiş dosya veya belge, örneğin bir PDF.
