Anu LMS (2.10.9) - en to az translation catalogue (73 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: View
az: Görünüş

en: Modules
az: Modullar

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Heading
az: Başlıq

en: Items
az: Elementlər

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Color
az: Rəng

en: Option
az: Seçim

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Topics
az: Mövzular

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Revert
az: Qaytarma

en: Caption
az: Başlıq

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Not applicable
az: Tətbiq edilmir

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
