Anu LMS (2.7.0) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: View
ne: दृश्य

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Authored by
ne: लेखक

en: Scale
ne: नाप

en: Table
ne: तालिका

en: Color
ne: रंग

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Revision
ne: संशोधन
