Anu LMS (2.9.0) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: View
hy: Դիտել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Items
hy: Տարրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Color
hy: Գույն

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
