AOS JS (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Anchor
sv: Ankare

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Comment
sv: Kommentar

en: Filter
sv: Filtrera

en: Phone
sv: Telefon

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Attach method
sv: Metod för bifogning

en: Selector
sv: Väljare

en: Once
sv: En gång

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Animation
sv: Animering

en: Local
sv: Lokal

en: Offset
sv: Kompensera

en: Slide down
sv: Glid ned

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Top center
sv: Längst upp i mitten

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Center center
sv: Centrerad - centrerad

en: Save and go to list
sv: Spara och gå till listan
