AOS JS (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Anchor
he: עוגן

en: Updated
he: עודכן

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Phone
he: טלפון

en: Duration
he: משך

en: Selector
he: סלקטור

en: Duplicate
he: שכפול

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Local
he: מקומי

en: Offset
he: היסט

en: - Any -
he: - הכל -

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Save and go to list
he: שמירה ומעבר לרשימת הסיווגים
