AOS JS (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Phone
lt: Telefonas

en: Duration
lt: Laikas

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
