AOS JS (1.0.1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Anchor
az: Lövbər

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Comment
az: Şərh

en: Duration
az: Müddət

en: Selector
az: Seçici

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Offset
az: Ofset

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz
