AOS JS (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (30 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Pages
it: Pagine

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Disable
it: Disattiva

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: none
it: nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Anchor
it: Ancora

en: Updated
it: Aggiornato

en: Comment
it: Commento

en: Filter
it: Filtra

en: Phone
it: Telefono

en: Duration
it: Durata

en: Selector
it: Selettore

en: Duplicate
it: Duplicata

en: Rebuild
it: Ricostruisci

en: Offset
it: Scostamento

en: - Any -
it: - Qualsiasi -

en: Top center
it: Centro in alto

en: Bottom center
it: Centro in basso

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate
