ApexEdge (1.0.0) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Category
it: Categoria

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Email
it: E-mail

en: Create
it: Crea

en: days
it: giorni

en: Other
it: Altro

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Product type
it: Tipo prodotto

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Confirmation message
it: Messaggio di conferma
