ApexEdge (1.0.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Email
ro: email

en: Create
ro: Crează

en: days
ro: zile

en: API Key
ro: Cheie API

en: Other
ro: Altele

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Product type
ro: Tip produs

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectaţi-
