API (2.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Code
sr: Кôд

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: String
sr: Стринг

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Changed
sr: Промењен

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Definitions
sr: Дефиниције
