API (2.0.0-rc14) - en to lt translation catalogue (86 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Item
lt: Elementas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: project
lt: projektas

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Open
lt: Atvira

en: View
lt: Peržiūrėti

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Preview comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Not found
lt: Nerasta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Signature
lt: Parašas

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Code
lt: Kodas

en: Members
lt: Nariai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Class
lt: Klasė

en: String
lt: Eilutė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Constants
lt: Konstantos

en: Topics
lt: Temos

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Return value
lt: Grąžinimo vertė

en: Related topics
lt: Susijusios temos

en: Changed
lt: Pakeista

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 second
lt: @count sekundė

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Anonymous commenting
lt: Anoniminis komentavimas

en: Anonymous posters may not enter their contact information
lt: Anonimai gali neįvesti kontaktinių duomenų

en: Anonymous posters may leave their contact information
lt: Anonimai gali įvesti kontaktinius duomenis

en: Anonymous posters must leave their contact information
lt: Anonimai privalo įvesti kontaktinius duomenis

en: Directories
lt: Aplankai

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Comments per page
lt: Komentarai puslapyje

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Elements
lt: Elementai

en: Definitions
lt: Apibrėžtys

en: Threading
lt: Medis

en: Show comment replies in a threaded list.
lt: Rodyti komentarų atsakymus medžio pavidale.

en: Show reply form on the same page as comments
lt: Rodyti komentarų formą tame pačiame puslapyje kaip ir komentarai

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
lt: Nariai su "Komentuoti" leidimu gali skelbti komentarus.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
lt: Nariai negali komentuoti, bet jau esantys komentarai bus rodomi.

en: Comments are hidden from view.
lt: Komentarai yra paslėpti nuo peržiūrėjimo.
