API (2.0.0-rc7) - en to hy translation catalogue (40 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Preview comment
hy: Նախադիտել մեկնաբանությունը

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Code
hy: Կոդ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: String
hy: Տող

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Comment settings
hy: Մեկնաբանությունների կարգավորումներ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
