Apigee API Catalog (3.0.0) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: File
tr: Dosya

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
