Apigee API Catalog (3.0.4) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Changed
it: Modificato

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Published status
it: Stato pubblicazione

en: Master
it: Principale
