Apigee API Catalog (3.0.7) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu
