Apigee API Catalog (3.0.6) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: About
gu: વિશે
