Apigee API Catalog (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Revisions
he: גרסאות

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Loading...
he: טוען...

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: About
he: אודות

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה
