Apigee API Catalog (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Changed
ar: تم التغير

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Default options
ar: الخيارات الافتراضية

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: About
ar: حول

en: Manage display
ar: تسيير العرض

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Manage form display
ar: إدارة عرض النموذج
