Apigee API Catalog (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Default options
hy: Լռելայն ընտրանքներ

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը
