Apigee API Catalog (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Revisions
ro: Revizii

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Publishing options
ro: Opţiuni de publicare

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Changed
ro: Schimbat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Default options
ro: Opţiuni implicite

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Manage form display
ro: Gestionați afișarea formularelor
