Apigee Developer Portal (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: disabled
he: מושבת

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Required
he: נדרש

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Never
he: לעולם

en: Field name
he: שם שדה

en: N/A
he: -ללא-

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Owner
he: בעלים

en: General
he: כללי

en: Now
he: עכשיו

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Show
he: הצג

en: @time ago
he: לפני @time

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Apply
he: החל

en: Simple
he: פשוט

en: Hide
he: הסתרה

en: pending
he: בהמתנה

en: Organization
he: ארגון

en: Alias
he: מיקום

en: Error message
he: הודעת שגיאה
