Apigee Developer Portal Kickstart (2.1.6) - en to fa translation catalogue (64 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Article
fa: مقاله

en: Currency
fa: واحد پول

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: File
fa: فایل

en: Country
fa: کشور

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Audio
fa: صوتی

en: Teaser
fa: خلاصه

en: n/a
fa: هیچ

en: Continue
fa: ادامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: FAQ
fa: پرسش و پاسخ متداول

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Term
fa: واژه

en: Store
fa: فروشگاه

en: Forum
fa: انجمن

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Operator
fa: عملگر

en: Original
fa: اصلی

en: Topics
fa: موضوعات

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Your message has been sent.
fa: پیام شما ارسال شد.

en: Video
fa: ویدیو

en: Customize
fa: سفارشی کردن

en: Products
fa: محصولات

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Tasks
fa: وظایف

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل

en: Administrator
fa: مدیر

en: Values
fa: مقادیر

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Revenue
fa: درآمد

en: Currencies
fa: واحدهای پولی

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: The installation has encountered an error.
fa: نصب با خطا مواجه شد.

en: Warnings
fa: هشدارها

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Wide
fa: پهن

en: Block types
fa: انواع بلوک‌ها

en: Default comments
fa: دیدگاه‌های پیش‌فرض

en: Allows commenting on content
fa: اجازه ثبت دیدگاه در مورد محتوا را می دهد

en: Basic block
fa: بلوک پایه

en: A basic block contains a title and a body.
fa: یک بلوک پایه شامل یک عنوان و بدنه است.

en: Narrow
fa: باریک

en: Store email notifications are sent from this address.
fa: اطلاع رسانی های فروشگاه از طریق این نشانی پست الکترونیکی انجام خواهد شد.
