Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.22) - en to hy translation catalogue (60 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Article
hy: Հոդված

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Picture
hy: նկար

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Question
hy: Հարց

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Forum
hy: Ֆորում

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: The installation has encountered an error.
hy: Խնդիր է առաջացել տեղադրման ընթացքում։

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: Wide
hy: Լայն

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Website feedback
hy: Կայքի հետադարձ կապ

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hy: Մուտագրել ստորակետով բաժանված ցուցակ։ Օրիանկ՝ Ամստերդամ, Մեխիկո, "Կլիվլենդ, Օհայո"

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ
