Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to km translation catalogue (58 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Item
km: ធាតុ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: File
km: ឯកសារ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: n/a
km: គ្មាន

en: Picture
km: រូបភាព

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Question
km: សំណួរ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Forum
km: វេទិកា

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: The installation has encountered an error.
km: ការដំឡើង​មាន​កំហុស ។

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។
