Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to mn translation catalogue (42 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Quantity
mn: Тоон

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: File
mn: Файл

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Country
mn: Улс

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Text
mn: Текст

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Picture
mn: Зураг

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Blog
mn: Блог

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: The installation has encountered an error.
mn: Суурилуулалтанд алдаа гарсан байна.
