Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (156 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Item
pl: Element

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Article
pl: Artykuł

en: Comments
pl: Komentarze

en: Currency
pl: Waluta

en: Quantity
pl: Ilość

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Categories
pl: Kategorie

en: File
pl: Plik

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Country
pl: Państwo

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: Teaser
pl: Skrót

en: Text
pl: Tekst

en: Total
pl: Razem

en: n/a
pl: n.d.

en: Picture
pl: Obraz

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: FAQ
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: All
pl: Wszystko

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Term
pl: Termin

en: Member since
pl: Członek od

en: Details
pl: Szczegóły

en: Price
pl: Cena

en: Desc
pl: Malejąco

en: Store
pl: Sklep

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Source
pl: Źródło

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Video
pl: Wideo

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Products
pl: Produkty

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Examples
pl: Przykłady

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: FAQs
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Keys
pl: Klucze

en: Blockquote
pl: Cytowanie

en: Values
pl: Wartości

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Revenue
pl: Dochód

en: Currencies
pl: Waluty

en: Landing page
pl: Strona docelowa

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Variations
pl: Warianty

en: Cart block
pl: Blok koszyka

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Light
pl: Jasny

en: Primary
pl: Główny

en: Video file
pl: Plik Video

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Card
pl: Karta

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: The installation has encountered an error.
pl: Podczas instalacji wystąpił błąd.

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Lighter
pl: Cieńsza

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Payment instructions
pl: Instrukcje płatności

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Dark
pl: Ciemny

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Skip this step
pl: Pomiń ten krok

en: Wide
pl: Szeroki

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Block types
pl: Typy bloków

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Button group
pl: Grupa przycisków

en: The comment type.
pl: Typ komentarza.

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: Primary tabs display toggle
pl: Zmiana wyświetlania zakładek podstawowych

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Default medium date
pl: Domyślna data średnia

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
pl: Wprowadź listę oddzielonych przecinkami słów. Przykładowo: Wrocław, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie

en: Use local files for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne pliki w mediach wielokrotnego użytku.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

en: A locally hosted video file.
pl: Przechowywany lokalnie plik video.

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
pl: Przywróć wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
pl: Przywróć

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj

en: Profile Details
pl: Szczegóły profilu
