Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to ps translation catalogue (42 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Article
ps: مقاله

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Text
ps: متن

en: Picture
ps: انځور

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Comment
ps: تبصره

en: Media
ps: رسنۍ

en: Details
ps: سپړنې

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Tools
ps: توكي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Blockquote
ps: وينالېږد

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: - All -
ps: - ټول -

en: Button group
ps: تڼۍ ګروپ
