Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to sq translation catalogue (39 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Picture
sq: Fotografia

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Question
sq: Pyetja

en: All
sq: Të gjitha

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Details
sq: Hollësi

en: Forum
sq: Forumi

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Blog
sq: Ditari

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: The installation has encountered an error.
sq: Instalimi ka ndeshur në një gabim.

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
