Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to ug translation catalogue (49 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Article
ug: ماقالە

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Text
ug: تېكىست

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: User login
ug: كىرىش

en: Blog
ug: بلوگ

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: Customize
ug: خاسلاشتۇرۇش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Blockquote
ug: نەقىل

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
