Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to am translation catalogue (37 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Help
am: እርዳታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: Source
am: ምንጭ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: The installation has encountered an error.
am: የመጫን ሂደቱ እክል አጋጥሞታል።

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
