Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to bo translation catalogue (80 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Picture
bo: པར

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Question
bo: དྲི་བ

en: All
bo: ཡོངས

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Blockquote
bo: ཚན་པ་ལུང་འདྲེན་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Landing page
bo: ཐོ་འཇུག་དྲ་ངོས།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: The installation has encountered an error.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Lighter
bo: དེ་ལས་ཡང་བ

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
