Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Username
br: Anv implijer

en: Search
br: Enklask

en: Text
br: Testenn

en: Picture
br: Skeudenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Administrator
br: Melestrer
