Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to et translation catalogue (134 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Item
et: Kirje

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Read more
et: Loe edasi

en: Article
et: Artikkel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Currency
et: Valuuta

en: Quantity
et: Kogus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: File
et: Manus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Country
et: Riik

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Audio
et: Heli

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Total
et: Kokku

en: n/a
et: puudub

en: Picture
et: Pilt

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: All
et: Kõik

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Term
et: Termin

en: Media
et: Meedia

en: Price
et: Hind

en: Desc
et: Kahanev

en: Store
et: Pood

en: Forum
et: Foorumi teema

en: User login
et: Sisenemine

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Source
et: Allikas

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Buttons
et: Nupud

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Products
et: Tooted

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Tabs
et: Sakid

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Examples
et: Näited

en: Audio file
et: Helifail

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Administrator
et: Haldur

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Values
et: Väärtused

en: Offset
et: Nihe

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Revenue
et: Tulu

en: Currencies
et: Päevakursid

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Video file
et: Video fail

en: Card
et: Kaart

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: The installation has encountered an error.
et: Paigaldamisel esines tõrge.

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Wide
et: Lai

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Block types
et: Plokkide tüübid

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Button group
et: Nupu grupp

en: The comment type.
et: Kommentaari tüüp.

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri. Näiteks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Narrow
et: Kitsas

en: Use local files for reusable media.
et: Kasuta kohalikke faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
