Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Item
gu: નંગ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: Text
gu: લખાણ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Tools
gu: સાધનો

en: Topics
gu: વિષયો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો

en: The installation has encountered an error.
gu: આ સ્થાપન દરમિયાન કોઈ સમસ્ય ઉદ્ભવી છે.
