Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to jv translation catalogue (54 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Read more
jv: Candhaké

en: Article
jv: Artikel

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: File
jv: Berkas

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Country
jv: Negara

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Text
jv: Teks

en: Picture
jv: Gambar

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Question
jv: Pitakonan

en: All
jv: Kabèh

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: User login
jv: Login panganggo

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Examples
jv: Contoné

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: The installation has encountered an error.
jv: Instalasi nemoknā kesalahan.

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Asc
jv: Urut Maju
