Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to mg translation catalogue (20 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Read more
mg: Tohiny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Source
mg: Loharano

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: The installation has encountered an error.
mg: Tsy nahitana olana ny fametrahana

en: Full content
mg: Anatiny feno
