Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to my translation catalogue (44 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: File
my: ဖိုင်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: The installation has encountered an error.
my: တပ်ဆင်မှု လုပ်ငန်းပြုလုပ်ရာတွင် ပြဿနာ တစ်ခုကြုံတွေ့နေပါသည်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Lighter
my: ပို၍ပါးလွှာရန်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
